Не соромся емоцій: у Києві відкривається перша в Україні школа емоційного інтелекту - «ОТ 6 ДО 9 ЛЕТ»

Не соромся емоцій: у Києві відкривається перша в Україні школа емоційного інтелекту - «ОТ 6 ДО 9 ЛЕТ»
Каждый и каждая из нас является специалистом в какой-то области, и мы можем поделиться своим опытом и ощущениями с другими. Мало того, мы просто обязаны это сделать потому, что в природе действует очень простой закон «чем больше отдаешь, тем больше получаешь».....

Не соромся емоцій: у Києві відкривається перша в Україні школа емоційного інтелекту - «ОТ 6 ДО 9 ЛЕТ»

28 вересня у Києві запрацює «Емолект» — перша в Україні школа, яка спеціалізуватиметься на розвитку ЕІ у дітей.


Її програми націлені на розвиток та контроль базових емоцій та на здобуття soft skills — навичок соціальної взаємодії, які важливі для формування майбутніх професійних вмінь. До них відносяться комунікабельність, стресостійкість, підвищення самооцінки, навички вирішення конфліктів.


У школі діють програми для дітей віком від 4 до 16 років, розроблені фахівцями з дитячої психології та педагогіки. Викладачі школи спрямовані на комплексний розвиток дитини і досягнення результатів спільними з батьками зусиллями.


Педагоги школи знайомлять дітей зі світом емоцій за допомогою мультяшних персонажів — емчиків. Вони мають набір візуальних характеристик, які відрізняють їх один від одного."У сучасному світі психологи дійшли висновку, що для людини важливо розвивати не тільки IQ, а й звертати увагу на емоції. Вміння сприймати, розвивати та розуміти емоції отримало назву емоційний інтелект (ЕІ). Високі показники ЕІ вказують на те, наскільки людина є емпатичною, задоволеною життям та як вона поводитиметься у стресових ситуаціях".— Оксана Писаренко, засновниця «Емолекту».


Школа функціонуватиме за адресою: вул. Павлівська, 26.


Зареєструватись на захід ви можете за посиланням: https://forms.gle/utxBd6aCUdDm5VN26


На правах рекламы


Мы в Яндекс.Дзен


Новости по теме.


Добавить комментарий

добавить комментарий
Комментарии для сайта Cackle

Поисовые статьи дня.