"Як це працює": стартував новий конкурс для школярів від "На Урок" - «СЕМЬЯ»"Як це працює": стартував новий конкурс для школярів від "На Урок" - «СЕМЬЯ»
Каждый и каждая из нас является специалистом в какой-то области, и мы можем поделиться своим опытом и ощущениями с другими. Мало того, мы просто обязаны это сделать потому, что в природе действует очень простой закон «чем больше отдаешь, тем больше получаешь».....
"Як це працює": стартував новий конкурс для школярів від "На Урок" - «СЕМЬЯ»

14 березня на честь дня народження Альберта Ейнштейна щорічно проводиться Міжнародний день запитань. Це надихнуло команду освітнього проєкту "На Урок" підготувати новий онлайн-конкурс для учнів 1-11 класів "Як це працює?". Дізнайтеся всі деталі в нашому матеріалі.


Отже, завдання створені спеціально для допитливих учнів! Адже ви прагнете знати все про світ, чи не так? Учасники конкурсу дізнаються багато корисної інформації про навколишній світ, отримають відповіді на цікаві запитання про природні та наукові явища. Наприклад: Чому коти муркочуть? А що було б, якби динозаври вижили? Що буде, якщо всі люди на планеті стрибнуть одночасно? Чому бензин на калюжах утворює райдужні плями? Уже цікаво, справді? Тож мерщій до конкурсу!


Тести містять яскраві відео та ілюстрації. Це допоможе надовго запам'ятати неймовірні факти, якими школярі зможуть похизуватися у розмові зі своїми друзями. Долучайтеся. Буде захопливо!Ціна: безкоштовно


Коли? Із 16 березня до 17 квітня


Посилання для реєстрації: https://naurok.ua/student/event/work2021


Не пропустіть: Чілдрен Кінофест 2021: постер фестивалю, фільм-ретроспектива та журі Конкурсу дитячих фільмів

→ 


Другие новости.Мы в Яндекс.Дзен


Новости по теме.

Добавить комментарий

добавить комментарий
Комментарии для сайта Cackle

Поисовые статьи дня.