"Твої безпечні канікули": все, що потрібно знати про інтернет-конкурс - «СЕМЬЯ»"Твої безпечні канікули": все, що потрібно знати про інтернет-конкурс - «СЕМЬЯ»
Каждый и каждая из нас является специалистом в какой-то области, и мы можем поделиться своим опытом и ощущениями с другими. Мало того, мы просто обязаны это сделать потому, что в природе действует очень простой закон «чем больше отдаешь, тем больше получаешь».....
"Твої безпечні канікули": все, що потрібно знати про інтернет-конкурс - «СЕМЬЯ»

Для багатьох із нас літо асоціюється з відпочинком, теплими промінцями сонця, розвагами та часом, коли, нарешті, можна відіспатися. А ще — це пора, коли зростає ймовірність травмування чи нездужання. Їхніми причинами часто стають невігластво чи неуважність. Постає логічне запитання: Як убезпечити себе від неприємностей під час відпочинку влітку?


Вам потрібно "озброїтися" відповідними знаннями. І в цьому допоможуть тестові завдання Всеукраїнського інтернет-конкурсу "Твої безпечні канікули". Його підготувала команда освітнього проєкту "На Урок" спеціально для учнів 1-8 класів. Учасники інтерактиву згадають правила безпечної поведінки на вулиці та вдома.


До того ж учні повторять правила безпечного користування електроприладами, інформацію про служби порятунку та дізнаються, як убезпечити себе під час пандемії COVID-19. Кожне завдання містить мультимедійні матеріали, які точно не дадуть нудьгувати. І все це безкоштовно!Долучитися до онлайн-конкурсу можна з 11 червня. Усі учасники гарантовано отримають яскраві нагороди. Не зволікайте та реєструйтеся вже зараз! Це і буде вашим кроком назустріч відпочинку без турбот.

→ 


Другие новости.Мы в Яндекс.Дзен


Новости по теме.

Добавить комментарий

добавить комментарий
Комментарии для сайта Cackle

Поисовые статьи дня.