Навчання з натхненням: ТОП-3 безкоштовних курсів для школярів - «СЕМЬЯ»Навчання з натхненням: ТОП-3 безкоштовних курсів для школярів - «СЕМЬЯ»
Каждый и каждая из нас является специалистом в какой-то области, и мы можем поделиться своим опытом и ощущениями с другими. Мало того, мы просто обязаны это сделать потому, что в природе действует очень простой закон «чем больше отдаешь, тем больше получаешь».....
Навчання з натхненням: ТОП-3 безкоштовних курсів для школярів - «СЕМЬЯ»

Чи завжди шкільне навчання сповнене цікавинок та неймовірних відкриттів? На жаль, ні. І це нормально. Утім, якщо душа все одно прагне чогось незвичайного та шукає натхнення, не варто впадати у відчай! Той, хто шукає можливості для розвитку та навчання, завжди їх знайде. Головне — знати, де шукати.


А шукати варто… В інтернеті! Світ онлайну пропонує допитливим школярам безліч можливостей для навчання. Не гайте часу, варто скористатися ними, поки є можливість! Так, обрати найцікавіші пропозиції з величезного переліку неабияк складно, саме тому ми дібрали для вас кілька курсів, які точно зацікавлять!"Лідерство: 6 найважливіших навичок" від освітнього проєкту "На Урок"


Лідерами народжуються чи стають? Чи можна розвинути у собі лідерські навички, навчитися приймати важливі рішення, доводити власну думку та вперто йти до перемог? Усе реально! І допоможе в цьому курс від освітнього проєкту "На Урок" "Лідерство: 6 найважливіших навичок".


Чим цікаво: Курс побудовано у форматі онлайн-тренінгу, "фішка" якого — інтерактивність та стовідсоткова залученість у процес. Діти впродовж 6 занять вчитимуться під керівництвом тренерки з розвитку емоційного інтелекту, яка допоможе прокачати лідерські навички.


Коли: Курс стартував 10 лютого, заняття проходять щосереди о 17:30 (доступний перегляд у записі).


Ціна: Безкоштовно.


"Лідерство: 6 найважливіших навичок" від освітнього проєкту "На Урок" - изображение №1" >

"IT4Teens" — ІТ-школа СумДУ


Коли варто починати шлях юного програміста? Що раніше, то краще! Отже, школярам уже варто замислитися над своєю майбутньою професією. Опанувати навички програмування учням 7-х, 9-х та 11-х класів допомагають у Сумському державному університеті на базі кафедри комп’ютерних наук, де створили школу "IT4Teens".


Чим цікаво: Дітей навчають основам програмування мовою Python, створенню мобільних додатків під операційну систему Android, моделюванню в 3Ds Max та налаштуванню ігрових сцен в UNITY3D.


Коли: СумДУ проводить заняття регулярно, період набору груп та дати проведення варто уточнити в університеті.


Ціна: Безкоштовно.


"IT4Teens" — ІТ-школа СумДУ - изображение №1" >

Онлайн-курси від Google


Так-так, популярна пошукова система допомагає нам не лише знайти все, про що ми тільки подумали, а й має власну освітню платформу, де можна знайти багато цікавої та корисної інформації. Курси, які пропонує Google, стануть у пригоді не тільки школярам, а й їхнім батькам. А головне — вони допоможуть опанувати навички, розвитку яких школа приділяє інколи недостатньо уваги.


Чим цікаво: Пропоновані курси розвивають важливі компетентності людини майбутнього. Школярам точно стануть у пригоді вміння впевнено розповідати про свої сильні сторони та навички публічних виступів, розуміння основ цифрового добробуту та програмування, а також знання про те, як підвищити продуктивність своєї праці.


Коли: Навчатися на освітній платформі Google можна де та коли завгодно.


Ціна: Безкоштовно.


Сучасний світ відкриває безліч можливостей для продуктивного навчання. І це справді чудово! Адже тепер навчатися може кожен, і зовсім не обов’язково чекати закінчення школи, отримати нові знання може будь-який учень просто зараз. А потім уперед, до перемог!

→ 


Другие новости.Мы в Яндекс.Дзен


Новости по теме.

Добавить комментарий

добавить комментарий
Комментарии для сайта Cackle

Поисовые статьи дня.