Свято Миколая: вірші, оповідання, пісні, народні звичаї та прикмети до Дня Святого Миколая 2018 - «СЕМЬЯ»Свято Миколая: вірші, оповідання, пісні, народні звичаї та прикмети до Дня Святого Миколая 2018 - «СЕМЬЯ»

Хто такий Святий Миколай, що треба робити, які є традиції та прикмети, на День Святого Миколая 19 грудня 2018, а також вірші та пісні про Миколая, читайте в нашому матеріалі.


Хто такий святий Миколай?
Традиції на святого Миколая
Пісня „Ой хто, хто Миколая любить!”
Вірші про святого Миколая
Народні прикмети на святого Миколая

подарунки дітям: цукерки, фрукти, горіхи тощо, а неслухняним залишали різку як перестрогу на майбутнє.

У нас, в Україні, діти, з великим нетерпінням чекають 19 грудня. Діти напередодні свята пишуть листи до Святого Миколая, моляться до нього. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов”язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Цей прутик є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.


Діти так чекають подарунків і вірять у прихід Святого Миколая, навіть пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно. Батьки потихеньку забирають ці листи і по змозі здійснюють їх бажання .


В ніч на 19 грудня, до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки. До подарунків прив’язують символічну посріблену різочку – на згадку про те, що колись неслухняних дітей карали нею. (за
словами М.Прокопець)


Традиційним печивом на цей день є тістечка-медівнички “миколайчики”, якими обдаровують дорослих і дітей.


Високо-високо в небі у ту ніч можна почути срібні дзвіночки – то на санчатах їде Святий Миколай.


Їдуть санчата поміж зірочками, переїжджають із хмарки на хмарку, дзвоники ніжно дзвонять, а старий місяць весело посміхається. Він знає, що в цю ніч всі мусять бути щасливі! І ті, що роблять подарунки, і ті, кому їх роблять. Бо найбільше щастя в житті – це робити добро![b]Сценарій до свята Святого Миколая „Свято Миколая у родині”

ЧИТАЙ ТАКОЖ: "Святий гість" (Р. Завадович) - сценарій до свята „Святого Миколаю"


[b]ЧИТАЙ ТАКОЖ: Як написати лист до Святого Миколая: адреси резиденцій

Мы в Яндекс.Дзен
→ 


Все фото данной статьи

Свято Миколая: вірші, оповідання, пісні, народні звичаї та прикмети до Дня Святого Миколая 2018 - «СЕМЬЯ» Свято Миколая: вірші, оповідання, пісні, народні звичаї та прикмети до Дня Святого Миколая 2018 - «СЕМЬЯ»Новости по теме.

Добавить комментарий

добавить комментарий

Гороскоп дня.