Вчитель знайшла оригінальний спосіб боротьби із булінгом – і це працює - «Семейные отношения»
Василий 01-мар, 20:00 1 539 Я и Муж. / Семейные отношения !Каждый и каждая из нас является специалистом в какой-то области, и мы можем поделиться своим опытом и ощущениями с другими. Мало того, мы просто обязаны это сделать потому, что в природе действует очень простой закон «чем больше отдаешь, тем больше получаешь»..... |
- Источник:
Наталия Вересюк
Автор
Булінг у школі стає все більш розповсюдженою проблемою серед сучасної молоді. І якщо раніше всі мовчали про цю проблему, сьогодні – про нею говорять відкрито.
Чи можна побороти булінг у школі? Психологи кажуть, що ні. Але його відсоток можливо суттєво зменшити. Так вважає і письменниця, блогер та мати Гленнон Дойл, яка живе у США. До твоєї уваги її розповідь.
Про вчительку і булінг
Одного разу я прийшла до школи свого сина, щоб краще зрозуміти одну із тем по математиці та допомогти синові робити домашнє завдання. Нажаль, тему я так і не зрозуміла, але в мене вийшла цікава розмова з вчителькою, яка розповіла мені про боротьбу із булінгом.
Кожну п ятницю вона просить дітей написати, з ким вони хочуть сидіти на наступному тижні. Так, побажання дітей вона може і не взяти до уваги, але це допомагає їй розуміти, хто з ким дружить.
Крім того, це допомагає зрозуміти, з ким сидіти діти не хочуть взагалі, а хто ще два тижні тому мав друзів, а сьогодні їх вже не має. Таким чином вчителька знаходить самотніх дітей у класі та допомагає їм знайти спільну мову з колективом.
Причина зовнішнього насильства – внутрішня самотність.
Діти, яких не помічають, зрештою роблять так, щоб їх помітили. І використовують для цього будь-які засоби.
Вона вирішила почати боротьбу з насильством з раннього віку і зробити все, що в її силах. Коли вона сидить у порожньому класі, вивчаючи листочки з відповідями 11-річних школярів, вона насправді РЯТУЄ ЖИТТЯ.
Ось на що потрібно витрачати життя: шукати обділених любов’ю, самотніх, знедолених. Її старання змінюють траєкторію нашого світу.
А що думаєш ти? Чи буде працювати такий простий метод у класі твоєї дитини?
Фото:
Источник: Pinterest Наталия Вересюк Автор Булінг у школі стає все більш розповсюдженою проблемою серед сучасної молоді. І якщо раніше всі мовчали про цю проблему, сьогодні – про нею говорять відкрито. Чи можна побороти булінг у школі? Психологи кажуть, що ні. Але його відсоток можливо суттєво зменшити. Так вважає і письменниця, блогер та мати Гленнон Дойл, яка живе у США. До твоєї уваги її розповідь. Про вчительку і булінг Одного разу я прийшла до школи свого сина, щоб краще зрозуміти одну із тем по математиці та допомогти синові робити домашнє завдання. Нажаль, тему я так і не зрозуміла, але в мене вийшла цікава розмова з вчителькою, яка розповіла мені про боротьбу із булінгом. Кожну п ятницю вона просить дітей написати, з ким вони хочуть сидіти на наступному тижні. Так, побажання дітей вона може і не взяти до уваги, але це допомагає їй розуміти, хто з ким дружить. Крім того, це допомагає зрозуміти, з ким сидіти діти не хочуть взагалі, а хто ще два тижні тому мав друзів, а сьогодні їх вже не має. Таким чином вчителька знаходить самотніх дітей у класі та допомагає їм знайти спільну мову з колективом. Причина зовнішнього насильства – внутрішня самотність. Діти, яких не помічають, зрештою роблять так, щоб їх помітили. І використовують для цього будь-які засоби. Вона вирішила почати боротьбу з насильством з раннього віку і зробити все, що в її силах. Коли вона сидить у порожньому класі, вивчаючи листочки з відповідями 11-річних школярів, вона насправді РЯТУЄ ЖИТТЯ. Ось на що потрібно витрачати життя: шукати обділених любов’ю, самотніх, знедолених. Її старання змінюють траєкторію нашого світу. А що думаєш ти? Чи буде працювати такий простий метод у класі твоєї дитини? Фото: