4 оригінальні ідеї для подарунків сучасним хлопчикам - «ОТ 6 ДО 9 ЛЕТ»

4 оригінальні ідеї для подарунків сучасним хлопчикам - «ОТ 6 ДО 9 ЛЕТ»
Каждый и каждая из нас является специалистом в какой-то области, и мы можем поделиться своим опытом и ощущениями с другими. Мало того, мы просто обязаны это сделать потому, что в природе действует очень простой закон «чем больше отдаешь, тем больше получаешь».....

4 оригінальні ідеї для подарунків сучасним хлопчикам - «ОТ 6 ДО 9 ЛЕТ»

Хлопці зазвичай граються іграшковою зброєю, конструкторами чи роботами. І без цього ніяк, але, думаю, нам вдасться вас трохи здивувати, адже сучасні розробники дуже постаралися, щоб зробити традиційне новітнім.Отже, досить давно, ще в 1993 році, новозеландська компанія ZURU, яка випускала спортивні товари, вирішила спрямувати свої інноваційні ідеї в дитячі іграшки. І тепер її продукція – мрія чи не всіх хлопчаків.


Сяючі мечі із «Зіркових воєн», луки, лазерні гармати, водні пістолети… А серія швидкострільних бластерів взагалі перевертає мозок: дальність вистрілів до 20 метрів, можливість пострілів по рухомій цілі!


При цьому гарантується цілковита безпека, як для самих учасників боїв, так і для інтер’єру, адже кулі та стріли виготовлені із легкої спіненої гуми.


Іграшки не тільки розвивають фізичну координацію, а й формують стратегічне мислення, цілеспрямованість і внутрішній характер дитини.


Просто оберіть ZURU, і wow-ефект від подарунка вам гарантований.
Якщо хлопчик віддає перевагу створенню цілого ігрового світу, зверніть увагу на продукцію ТМ Chap mai.


Гелікоптери, танки, вантажівки, моторизовані робогіганти й навіть ракетні пускові установки з водними ракетами дозволять вибудувати повну військову стратегію.


Рухомі деталі, звукові й світлові ефекти надають грі реалістичності, а участникам – непередавані емоції.


До того ж усі фігурки солдат і моделі техніки виконані в масштабі 1:18 і максимально наближені до оригіналу й асортимент їх постійно розширюється.


Тому, можливо, вам не доведеться мудрувати над подарунком наступного разу. Навіть не сумнівайтеся: вам обов’язково будуть замовляти нові надходження у колекцію Chap mai.
Сюрпризи люблять усі. І черговий сюрприз від ZURU – нові Dino-яйця Smashers – точно викличе захоплення. Тепер динозавра потрібно розкопати й зібрати самому.


Розкривши набір, ви знайдете там яйце, молоточок, динозавра, який складається з декількох частин, пакетики із субстанціями, у яких сховані кістки, скреч-карту та шість мініяєць з додатковими фігурками.


Необхідно знайди кістки в кінетичному піску, крижаному слаймі, сяючому слаймі, гіпсі, бомбочці для ванн та зібрати одного з трьох динозаврів – бронтозавра, тирранозавра чи тріцерапторса.


А потім уже на ваш вибір – зберіть шість команд і подорожуйте в доісторичне минуле.

Якщо ваша дитина цікавиться наукою, то кращий подарунок, ніж конструктор GraviTrax, важко знайти.


З плиток, рівнів, кривих, схрещень складіть трек для кульки – за інструкцією чи власною розробкою.


І спробуйте довести кульку до фінішу, не припиняючи її рух. Фокус чи магія? Ні, звичайна фізика – діють закони гравітації, кінетики та магнетизму.


А весь секрет і користь в тому, що юний конструктор не просто знайомиться з ними в процесі гри, а усвідомлює, як вони діють. Можливо, просто ще не знає, як вони формулюються.


Додаткові комплекти допоможуть надати руху кульці, якщо вона зупинилася, прискорити її чи перекинути через перешкоду.


Варіантів побудови треків – безліч, тому одна гра і кожного разу безліч різних, нових емоцій.
Обирайте подарунки з любов’ю, і у відповідь отримаєте набагато більше –захоплення в очах та радісний сміх.

На правах реклами


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Лучшие игрушки для детей от 0 до 3 лет


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: 15 развивающих игрушек для детей до года, которые обязательно понадобятся вашему ребенку


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Популярные детские игрушки: выбираем подарок

→ 


Все фото данной статьи

4 оригінальні ідеї для подарунків сучасним хлопчикам - «ОТ 6 ДО 9 ЛЕТ» 4 оригінальні ідеї для подарунків сучасним хлопчикам - «ОТ 6 ДО 9 ЛЕТ» 4 оригінальні ідеї для подарунків сучасним хлопчикам - «ОТ 6 ДО 9 ЛЕТ» 4 оригінальні ідеї для подарунків сучасним хлопчикам - «ОТ 6 ДО 9 ЛЕТ» 4 оригінальні ідеї для подарунків сучасним хлопчикам - «ОТ 6 ДО 9 ЛЕТ» 4 оригінальні ідеї для подарунків сучасним хлопчикам - «ОТ 6 ДО 9 ЛЕТ» 4 оригінальні ідеї для подарунків сучасним хлопчикам - «ОТ 6 ДО 9 ЛЕТ»

Мы в Яндекс.Дзен


Новости по теме.


Добавить комментарий

добавить комментарий
Комментарии для сайта Cackle

Поисовые статьи дня.