Переваги інтимних змазок Дюрекс


Інтимні змазки – це різновид сексуальної косметики для зовнішнього застосування.


Спочатку вони мали цілком визначену функцію – полегшувати ковзання статевого члену під час акту в разі відсутності змащувальної речовини у жінки, чи недостатньому її виділенні.


У подальшому спектр дії таких препаратів значно розширився: сьогодні в продажу можна знайти різноманітні інтимні змазки Durex на будь-який смак, які не лише зволожують статеві органи, а й додають родзинки до відносин між партнерами, дають можливість підвищити збудженість та допомагають скрасити деякі гострі моменти.


Різновиди змазок


Durex® пропонує багато видів інтимних змазок за призначенням та складом. Ось частина з них:


Зволожуючі – використовуються для додаткового зволоження статевих органів.


Розігріваючі – для підсилення збудження


Ароматизовані – з додаванням смаку та запаху.


З додаванням анестетиків – дозволяють подовжити статевий акт.


Анальні – можуть містити антисептики та анестетики, усувають неприємні больові відчуття.


Особливості складу


Інтимні гелі та змазки розроблюються на водній чи силіконовій основі, можуть містити гліцерол, сорбіт, бензойну кислоту, д-пантенол, воду, ароматизатори.


Змазки на водній основі не залишають слідів, мають невисоку ціну, їх легко придбати. Добре підходять як для вагінального, так і для анального сексу. Єдиним їх недоліком є висихання під час статевого акту, хоча нанести повторний шар неважко. Використовуються з презервативами та інтим – іграшками, не руйнуючи їх структуру, та не лишаючи неприємних плям.


Інтимні змазки на силіконовій основі не висихають та не випаровуються під час сексу. Для досягнення ефекту їх потрібно набагато менше у порівнянні з кількістю змазки на водній основі. Тому їх рекомендується застосовувати для тривалих статевих актів – не потрібно перериватися на додаткове зволоження. Їх недоліки: важко видаляти з тіла, висока ціна, можливість використання з інтимними іграшками обмежена.


Застосовувати змазки доволі легко – просто нанести на статеві органи обох партнерів чи інтимну іграшку, забути про дискомфорт, а натомість отримувати нові емоції.


Більше інформації можно знайти на офіційному сайті: https://www.durexukraine.com/. На сайті представлений дуже цікавий блог з новинами та порадоми. Радимо відвідати його та озназомитись з великою кількістю цікавої інформації.

Мы в Яндекс.ДзенНовости по теме.
Добавить комментарий

добавить комментарий

Гороскоп дня.