"Кролик, який хотів заснути": сонна книжка для малюків - «ОТ 3 ДО 6 ЛЕТ»

"Кролик, який хотів заснути": сонна книжка для малюків - «ОТ 3 ДО 6 ЛЕТ»
Каждый и каждая из нас является специалистом в какой-то области, и мы можем поделиться своим опытом и ощущениями с другими. Мало того, мы просто обязаны это сделать потому, что в природе действует очень простой закон «чем больше отдаешь, тем больше получаешь».....

"Кролик, який хотів заснути": сонна книжка для малюків - «ОТ 3 ДО 6 ЛЕТ»

Знайомтесь, це сонна книга для дітей "Кролик, який хотів заснути".


Її написав шведський психолог Карл-Йохан Форсен Эрлін, використовуючи психологічні трюки, які допомагають дітям розслабитися та заснути


Сюжет казки доволі простий: маленьке кроленя дуже стомилося, але ніяк не може занути. І тому воно разом з мамою шукає дієвих порад.


Історія розгортається повільно-повільно. Так повільно, що очі мимоволі змикаються не тiльки у дiтей, а навiть у дорослих, які її читають. До того ж у книжці є багато повторів, та підказок, з якою інтонацією читати те чи інше речення, коли звернутися до дитини на ім'я, а коли смачно позіхнути.


Ідеальна книжка на ніч для дітей 3-5 років.


Купити книжку на ROZETKA


Купити книжку на Yakaboo


Купити книжку на Prom.ua
Читай також: Дітям про Україну: цікаві книжки, канали та мультфільми про батьківщину

→ 


Все фото данной статьи

"Кролик, який хотів заснути": сонна книжка для малюків - «ОТ 3 ДО 6 ЛЕТ» "Кролик, який хотів заснути": сонна книжка для малюків - «ОТ 3 ДО 6 ЛЕТ» "Кролик, який хотів заснути": сонна книжка для малюків - «ОТ 3 ДО 6 ЛЕТ» "Кролик, який хотів заснути": сонна книжка для малюків - «ОТ 3 ДО 6 ЛЕТ» "Кролик, який хотів заснути": сонна книжка для малюків - «ОТ 3 ДО 6 ЛЕТ»

Мы в Яндекс.Дзен


Новости по теме.


Добавить комментарий

добавить комментарий
Комментарии для сайта Cackle

Поисовые статьи дня.