Тести на вагітність: 8 відповідей на найпопулярніші питання - «Беременность»Тести на вагітність: 8 відповідей на найпопулярніші питання - «Беременность»
Каждый и каждая из нас является специалистом в какой-то области, и мы можем поделиться своим опытом и ощущениями с другими. Мало того, мы просто обязаны это сделать потому, что в природе действует очень простой закон «чем больше отдаешь, тем больше получаешь».....
Тести на вагітність: 8 відповідей на найпопулярніші питання - «Беременность»

Ця стаття представлена також російською мовою


Думаєте, що вагітні? Бажаєте дізнатися результат до того, як з'явилися перші ознаки вагітності? Ми зібрали відповіді на популярні питання про тести на вагітність.


При затримці місячних виникає одне бажання – скоріше прояснити ситуацію. Найшвидший і простий спосіб - зробити вдома тест. Перед тим, як бігти в аптеку важливо зрозуміти, який тест на вагітність вибрати і, що робити для достовірного результату.


Також на нашому сайті ви можете пройти тест на вагітність онлайн.


Читай також: Как определить беременность без теста


Поради як робити тест на вагітність


Принцип роботи домашніх тестів на вагітність: виявити присутність гормону ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини) в жіночій сечі. Також відомий як гормон вагітності, ХГЛ зустрічається тільки у вагітних жінок. Найприємніше, що тест можна робити вдома в комфортній та спокійній обстановці.


Існують різні способи збору сечі для тесту. Залежно від обраного виду вам потрібно:


зібрати сечу в ємність і занурити тест в рідину;
зібрати сечу в ємність і використати піпетку, щоб перенести невелику кількість рідини в спеціальний контейнер;
помістити тест під очікуваний потік сечі, щоб на нього потрапила рідина

Більшість тестів на 99% показують коректний результат, якщо скористатися ними під час затримки місячних.


Просто розкрийте упаковку, прочитайте інструкцію, дочекайтеся зазначеної кількості часу. Тест на вагітність покаже результат одним із способів:


зміна кольору
поява другої лінії
символ, наприклад, плюс або мінус
слова «pregnat» або «not pregnat»

Як працює тест на вагітність (відео)Тест на вагітність може показати неточний результат, якщо термін придатності минув. Або якщо ви не використали його правильно. Завжди перевіряйте дати на упаковці і уважно читайте інструкції, що додаються до вашого тесту на вагітність.Чи може тест на вагітність помилятися?


У всіх інструкціях написано: тести на вагітність точні на 95-99%. Тобто невелика ймовірність того, що результат буде невірним, все-таки існує. Давайте розберемося, чому тест на вагітність помиляється.


Помилково негативні результати (тест не показує вагітність, хоча вона є) можливий у випадках, якщо:


ви провели тест занадто рано і рівень ХГЛ в сечі ще занадто низький;
у тесту закінчився термін придатності (перш ніж купити тест уважно прочитайте інформацію на упаковці);
ви неправильно провели тест (уважно читайте інструкцію, як робити тест на вагітність);
напередодні проведення тесту ви випили занадто багато рідини (вона може розбавити сечу і знизити концентрацію ХГЧ).

Хибнопозитивний результат (вагітності немає, а тест говорить, що є) можливий, якщо:


ви приймаєте препарати від безпліддя, до складу яких входить ХГЧ;
при наявності злоякісних пухлин;
в матці збереглися залишки плодового яйця після передчасних пологів або викидня.

Коли можна робити тест на вагітність?


Кращий час для проведення тесту на вагітність - день, коли ви визначили затримку менструації. Це допоможе уникнути хибнопозитивних результатів і стане приводом вчасно звернутися до лікаря, щоб перевірити стан плода.


Якщо ви з якихось причин ще не ведете календар менструації - є сенс почати це робити для визначення дати зачаття.


Якщо ваші цикли нерегулярні, можна не поспішати з проведенням тесту на вагітність, поки не пройде найдовший менструальний цикл, який у вас був. Наприклад, якщо ваші цикли варіюються від 30 до 36 днів, найкращим часом для проведення тесту буде 37 день або більш пізній.


Для проведення тесту на вагітність використовується ранкова сеча, оскільки вона більш концентрована. Але є і тести на вагітність, які можна робити вдень і навіть ввечері - час для їх проведення не має ніякого значення.


Такими є струменеві тести на вагітність. Вони особливо чутливі (на упаковці має бути позначка - 10 мМО / мл); при їх використанні сечу не треба збирати в ємність - досить підставити тест під струмінь.Коли краще робити тест на вагітність?


Все залежить від того, наскільки чутливі тести на вагітність. Більшість тестів мають чутливість 20-25 мМО / мл, при якій можна розпізнати вагітність тільки з першого дня затримки менструації.


Більш чутливі (10 мМО / мл) і більш дорогі тести на вагітність визначають вагітність ще до затримки - вже через 7-10 днів з моменту передбачуваного зачаття. Через тиждень затримки визначити, чи вагітні ви, зможуть будь-які, навіть найпростіші тести на вагітність.


Краще робити тест з ранку


Час, коли ви вирішили робити тест на вагітність, певною мірою має значення. Ви, швидше за все, отримаєте точний результат, якщо проведете тест вранці. Особливо це має значення, якщо затримці менструації ще немає або якщо місячні спізнюються всього на пару днів.


Має сенс робити тест, якщо спостерігаються ранні ознаки вагітності:


Дискомфорт у молочних залозах
Легкі судоми внизу живота (іноді звані «імплантаційні судоми»)
Мізерні кров'янисті виділення (ще називають кровотеча при імплантації)
Втома
Чутливість до запахів
Легке нездужання і ранкова нудота

Подібні симптоми можуть викликати страх або хвилювання. Але ознаки вагітності не завжди говорять про настання вагітності. Фактично, можна «відчувати себе вагітною» і не бути вагітною, а може бути і все навпаки.


Справа в тому, що ті ж гормони, які викликають «симптоми» вагітності, присутні в крові щомісяця між овуляцією і початком менструації. Крім того, багато симптомів вагітності можуть бути викликані іншими причинами, такими як застуда, грип і навіть безсоння.Як робити тест на вагітність?


Як робити тест на вагітність залежить від того, яким тестом ви збираєтеся скористатися. Тести на вагітність бувають різні, і користуватися ними потрібно відповідно до інструкції до кожного з них.


Види тестів на вагітність:


Стрип-тести (тест смужки). Це найпростіші, дешеві і найпоширеніші тести. Як робити тест на вагітність: смужку потрібно опустити на 10-20 секунд до певної позначки в ємність з ранковою сечею (вона найбільш концентрована). Після цього тест слід покласти на горизонтальну поверхню і через кілька хвилин можна оцінювати результат. Одна смужка - ви не вагітні, тест показав дві смужки - вагітність наступила.Приклад стрип-тесту (картинка)


Планшетні тести. Влаштовані так само, як і стрип-тести. Тільки паперова смужка тут поміщена в пластиковий корпус. Як робити тест на вагітність: попередньо зібрану ранкову сечу потрібно капнути в спеціальний отвір –до тесту додається піпетка. Про результат так само розкажуть одна або дві смужки на тесті.Приклад планшетного тесту (картинка)


Струменеві тести. Як робити тест на вагітність: сечу не потрібно нікуди збирати - тест досить помістити під струмінь. При цьому сеча не обов'язково повинна бути ранковою. Струменеві тести на вагітність зазвичай більш чутливі. І знову позитивний результат тесту – це дві смужки, а якщо з'явилася тільки одна смужка, значить, тест показав негативний результат.Приклад струменевого тесту (картинка)


Електронні тести. Як робити тест на вагітність: спеціальну смужку - пробопріемнік можна опустити в ємність з сечею або підставити під струмінь. Результат зчитується через 3 хвилини. Якщо на тесті з'явився «+» або напис «pregnant» - ви вагітні, якщо ж «-» або «not pregnant» - немає.Приклад електроного тесту (картинка)Що означає, якщо друга смужка в тесті на вагітність майже не помітна?


Навіть якщо тести на вагітність показують слабку другу смужку, це все одно означає, що ви вагітні, просто рівень ХГЛ в крові ще не такий високий. Якщо у вас виникли сумніви, проведіть повторний тест на вагітність через 3-4 дня. Рівень ХГЛ стане набагато вище, і тоді смужка буде вже яскравіша.Який найкращий тест на вагітність?


Як вибрати тест на вагітність залежить від ваших потреб. Наприклад, якщо ви хочете якомога раніше дізнатися, вагітні ви, то краще за все здати кров в лабораторії (не раніше 7-го дня після передбачуваного зачаття).


Якщо вам важлива зручність, то комусь більше подобаються струменеві тести, які можна використовувати і вдень, і для яких не потрібно нікуди збирати сечу.


Комусь навпаки, підставляти тест під струмінь здається справою трудомістким, і їм простіше зібрати сечу в спеціальну баночку, а потім опустити туди найдешевший (ціна теж важливий фактор при виборі тесту на вагітність) паперовий тест (стрип-тест).Чи можуть тести на вагітність показати позаматкову вагітність?


Навіть якщо плодове яйце прикріпилося поза маткою, тести на вагітність все одно будуть позитивними. Але позаматкова вагітність потребую своєчасне втручання фахівців, так як на 7-8 тижні вона перерветься сама.


Процес супроводжується крововтратою, болем і серйозними проблемами зі здоров'ям жінки. Щоб уникнути цього, при ранніх ознаках позаматкової вагітності необхідно перервати її в стаціонарі.


На позаматкову вагітність можуть вказувати тягнучі болі унизу живота та кров'янисті виділення, причому тест на вагітність позитивний. Якщо ви помітили у себе ці симптоми, терміново зверніться до гінеколога.Чи можуть тести на вагітність показати термін вагітності?


Ніякі тести на вагітність не здатні показати термін вагітності. Тести на вагітність визначають виключно наявність або відсутність вагітності.


Дізнатися термін вагітності можна за допомогою кількісного тесту по крові, який можна зробити в лабораторії. Він визначить точний рівень ХГЧ в крові, після цього доктор зможе з'ясувати на якому терміні ви перебуваєте.


У разі позитивного тесту на вагітність, як можна швидше зверніться до гінеколога, щоб обговорити подальші дії, перевірити стан плода і дізнатися, як піклуватися про своє здоров'я.


Обговорити Тести на вагітність, тест на вагітність онлайн, перші ознаки вагітності, як дізнатися, що ти вагітна, коли можна робити тест на вагітність і як робити тест на вагітність можна на нашому форумі.


→ 


Другие новости.Мы в Яндекс.Дзен


Новости по теме.Добавить комментарий

добавить комментарий
Комментарии для сайта Cackle

Поисовые статьи дня.